Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Kursy
Autor Wiadomość
Sweden 



Dołączyła: 24 Paź 2021
Posty: 1092
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-09-19, 17:06   

Zakręcona, pytam o motywację w odniesieniu do tego co napisałaś o byciu zbyt tępą, bo znaczy to jednak, że dasz radę, choć może początki trudne, to jeśli temat Cię interesuje i że dzięki temu zdobędziesz nowe kwalifikacje, a jeszcze jak kurs opłaciłaś to tym bardziej poradzisz sobie, nie rezygnuj z siebie tak szybko. :)



 
 
Kursy
Cappy 



Wiek: 29
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1681
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2023-10-08, 18:17   

Co myślicie o aplikacji Duolingo?



You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Kursy
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2082
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2023-10-08, 18:38   

Cappy, nie sprawdziła się u mnie, ale chyba przez poziom języka, bardziej sprawdzają się zwykle, papierowe fiszki.



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Kursy
takajakinne 
bóg



Dołączyła: 27 Lis 2015
Posty: 1873
Skąd: zewsząd

Wysłany: 2023-10-08, 20:22   

Cappy, ja jestem absolutną fanką. Uczę się na niej sześciu języków :)



 
 
Kursy
Lelenkaa 



Wiek: 24
Dołączyła: 23 Cze 2019
Posty: 304
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-10-08, 21:26   

Cappy, zależy moim zdaniem jakiego poziomu nauki oczekujesz. Do zobaczenia co to za język, jak wypowiadać proste sformułowania jak najbardziej. W niektórych językach (bardziej rozbudowane kursy) pojawia się też więcej gramatycznych rzeczy. Osobiście lubię, aktualnie męczę jeden język, ale np moja mama dzielnie usiłuje nauczyć się angielskiego i wychodzi to z zyskiem, bo nie boi się odezwać w razie w.
Wydaje mi się, że jest też podobna apka (ma ciasteczko w logo?) która opiera się bardziej na rozumieniu i nauce przez filmiki jak na rolkach z instagrama. Natomiast tej nie testowałam.




 
 
Kursy
Arashi 



Dołączyła: 05 Lip 2017
Posty: 713
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-10-09, 08:42   

Cappy, mnie ostatnio bardzo podpasowała. Warto spróbować i zobaczyć czy Tobie będzie odpowiadać, bo to jednak specyficzna forma nauki. Bez samozaparcia wiele się nie zrobi. ;)
Jakiego języka byś się chciała nauczyć?




 
 
Kursy
Cappy 



Wiek: 29
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1681
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2023-10-09, 14:43   

Arashi, jestem wiecznie początkująca z angielskim.



You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Kursy
void 
ad absurdum



Wiek: 33
Dołączył: 12 Sty 2019
Posty: 1754
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2023-12-22, 22:19   

Mając prospekt, że za jakieś dwa miesiące skończy się kurs, zaczynam się zastanawiać, co dalej? Chciałbym pójść na drugi kurs organizowany przez tę samą firmę, ale wizja płacenia dalej co miesiąc tych horrendalnych pieniędzy mnie zniechęca. Z drugiej strony myślałem, żeby po prostu uderzyć w certyfikację, ale znowu... ceny odstraszają. Do tego wybór w który certyfikat uderzać jest trudny, bo liczba możliwości jest przerażająca, a z uwagi na wspomniane ceny sam nie wiem ile to jest warte.
Niestety nie jestem w stanie ot tak wydać kilku tysięcy na to by mieć papier, który nie mam gwarancji, że rzeczywiście wykorzystam w poszukiwaniu pracy. A z drugiej strony wewnętrzna presja by się czegoś uczyć i rozwijać nie da mi spokoju.




To object to this inseparability of pleasure and pain, life and death, is simply to object to existence. But, of course, we cannot help objecting when the time comes. Objecting to pain is pain.
 
 
Kursy
Cappy 



Wiek: 29
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1681
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2024-01-07, 19:58   

A co myślicie o fotografii? Jakieś kursy online( na razie darmowe) żeby zobaczyć czy to dla mnie?



You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Kursy
Cirilla 
Cirilla


Wiek: 26
Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 2709
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2024-01-07, 21:06   

Cappy, ja i mój brat cykamy zdjęcia. Amatorsko. Dla siebie. Na żadnym kursie nie byliśmy. Trochę czytaliśmy, oglądaliśmy filmików na ten temat. Może jakbyśmy chcieli bardziej profesjonalnie, zarobkowo to byśmy się zapisali na coś. Ale jeśli chcesz spróbować swoich sił, to myślę że żaden płatny kurs nie jest potrzebny. Jeśli chcesz się nauczyć zasad, to myślę że jakiś mały kursuje żebyś wiedziała co jak... Ale ważniejsze jest robienie zdjęć, robienie zdjęć i jeszcze raz robienie zdjęć, i musisz znać podstawowe zasady. Może troche pogmatwałam, ale chodzi mi o to, że dobrze znać zasady, możliwości sprzętu na którym się pracuje i robić duuuużo zdjęć. Bo samym kursem to się zbyt wiele nie zdziała jak się nie będzie umiało wcielić zasad w życie. ;)



W kłębuszkowaniu cała nadzieja.
 
 
Kursy
Maze 


Dołączyła: 17 Lut 2021
Posty: 691
Skąd: Europa

Wysłany: 2024-01-07, 21:16   

Cappy, ja zajmuję się fotografią zarobkowo od niedawna, to moja dodatkowa praca. W internecie znajdziesz wszystkie informacje, które pomogą Ci zacząć, nauczysz się jak używać sprzętu, jak kadrować zdjęcia itp.
Żeby zacząć, kurs nie jest potrzebny, ale dużo samozaparcia i tak jak napisała Cirilla - ćwiczeń.

Świetne hobby, polecam spróbować jeśli Cię ciągnie :) .




 
 
Kursy
Sweden 



Dołączyła: 24 Paź 2021
Posty: 1092
Skąd: Polska

Wysłany: 2024-01-09, 16:16   

Cappy, w zależności od tego co konkretnie Cię interesuje to w internecie znajdziesz sporo filmików i porad instruktażowych. Czym będziesz fotografowała?

Fotografuję przyrodę hobbystycznie, nigdy na żadnym kursie nie byłam, ale kiedyś zdarzyło mi się dostać wyróżnienie w konkursie fotograficznym.




 
 
Kursy
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11